Bohaté zkušenosti

Pohybujeme se v podnikatelském prostředí již od roku 1997. Pomáhali jsme v obchodní oblasti i v legislativních otázkách podnikání, účetnictví a v daňové optimalizaci.

Účetnictví, daňová evidence

Poskytujeme komplexní účetní a poradenskou službu fyzickým i právnickým osobám, plátcům i neplátcům DPH.

Nízké náklady

Zaměřujeme se na malé firmy a drobné podnikatele, kteří nechtějí zaměstnávat vlastní účetní.

Individuální přístup

Naši práci vždy přízpůsobujeme konkrétním potřebám klienta.


O nás

Začínali jsme v roce 1997 jako podnikatelé v maloobchodě a od roku 2002 jsme vytvářeli maloobchodní síť prodejen, kde jsme získali zkušenosti s potřebami malých firem a živnostníků. Pomáhali jsme jim mimo oblast obchodní i v legislativních otázkách podnikání, účetnictví a v daňové optimalizaci. Naše činnost se postupně přesunula z terénu do kanceláře, se zaměřením zejména na účetnictví a daně.

Našim cílem je komplexní účetní a poradenská služba, zejména pro menší podnikatele, kteří nemají čas a prostředky na placení vlastních zaměstnanců pro legislativu. V současné době nabízíme provádění daňové evidence nebo účetnictví fyzickým i právnickým osobám, plátcům i neplátcům DPH, firmám se zaměstnanci i bez nich. V našem portfoliu máme i klienty, kteří dováží zboží ze zemí mimo EU, a exportéry. Poradíme si s daňovým přiznáním pro firmu i soukromou osobu. Garantem naší práce je certifikovaný účetní auditor. Jsme členem svazu účetních www.suhk.cz. Účtujeme v programu Pohoda.

Mimo tuto základní činnost našim klientům nabízíme vytváření manažerských výstupů z ekonomického systému, doplněná o naše doporučení, s využitím principu "včasného varování". Naše služby provádíme komplexně, svědomitě a s ohledem na potřeby každého jednotlivého klienta.


Pro všechny klienty zajišťujeme


Ceny jsou závislé na množství a náročnosti poskytovaných služeb a proto je nutná osobní konzulatce.


Kontakt

hana hýbalová

Hana Hýbalová

+420 603 534 126

richard hýbal

Ing. Richard Hýbal

+420 731 202 525

IČO: 682 20 642

Gruzínská 465, Hradec Králové

ucetnictvi@hybalovi.cz

Dat. schránka: h7i855h

ucetnictvi.hybalovi

www.hybalovi.cz